BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žinomi šalies žmonės dėkoja už galimybę būti ES nariais

Data

2017 05 05

Įvertinimas
0
18336622_10212492117841834_1598626843_n.jpg

Artėjant Europos dienai, kuri bus švenčiama gegužės 9 d., prie Valstybės atkūrimo šimtmečio iniciatyvos „Ačiū“ jungiasi žinomi šalies veidai, kurie dėkoja Lietuvos žmonėms už tvirtą ir ryžtingai priimtą sprendimą tapti Europos Sąjungos nariais.

Nuotaikingame vaizdo klipe „Ačiū“ žurnalistas Edmundas Jakilaitis dėkoja Lietuvos žmonėms už ryžtingai ištartą „Taip“ 2003-ųjų metų referendume dėl Lietuvos narystės Europos Sąjungoje. „Ačiū tiems, kurie svajonę pavertė faktu“ – sako žurnalistas.   

Garsi Lietuvos atlikėja Monika Linkytė, kuri  prieš porą metų kartu su Vaidu Baumila atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse, išreiškia dėkingumą už galimybes, atsivėrusias Lietuvai prisijungus prie ES. Kaip teigia talentingoji atlikėja, atsivėrusios ES sienos jai suteikė galimybę studijuoti prestižiniame BIMM institute (Britų ir airių modernios muzikos institutas) ir kaskart grįžus po studijų į Lietuvą – dalintis ten įgyta patirtimi su savo gerbėjais.

Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius dėkodamas žmonėms už jų paramą ir ryžtą pastebėjo, kad dar „Baltijos kelio“ metu lietuviai aiškiai pasakė, kad jie nori gyventi europietiškoje šeimoje.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius „Ačiū“ taria Lietuvos žmonėms, kurie priėmė svarbų mūsų šaliai sprendimą ir  derybininkams – Petrui Auštrevičiui ir Vygaudui Ušackui, kuriems teko atsakingas ir sudėtingas darbas siekiant narystės ES.

Šimtmečiui skirta kampanija „Ačiū“ prasidėjo kovo 29 d.  minint Lietuvos narystės įstojimo į NATO metines. „Ačiū“ kampanijos metu kviečiama padėkoti visiems prisidėjusiems prie Lietuvos kelio į sėkmę.

Visi norintys prisijungti prie Šimtmečio akcijos „Ačiū“ ir padėkoti už Lietuvos narystę ES, akcijos atvirutes gali rasti Europos namuose Vilniuje ir „Europe Direct“ centruose Lietuvos regionuose. Daugiau „Ačiū“ akcijos herojų galite išvysti vaizdo klipe.