BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žiniasklaidos dėmesiui: kviečiame dalyvauti konferencijoje socialiai atsakingo verslo tema

Data

2015 10 13

Įvertinimas
0
Socverlsas.jpg

Vyriausybės kanceliarija kartu su Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA) spalio 14 dieną viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“ (Konstitucijos pr. 20, Vilnius) organizuoja atviro pažangos forumo konferenciją, skirtą socialiai atsakingo verslo temai. 

Renginio metu Lietuvos verslo, nevyriausybinio ir viešojo sektoriaus atstovai diskutuos apie socialinės atsakomybės plėtros įtaką ateities verslui ir darbo rinkai, nagrinės viešojo sektoriaus vaidmenį plėtojant socialiai atsakingą verslą ir bandys rasti atsakymus į klausimą, ko Lietuvoje trūksta sėkmingai socialiai atsakingo verslo plėtrai.

Žiniasklaidos atstovus kviečiame dalyvauti renginyje. Registracijos į renginį pradžia – 9 val. Renginio pradžia – 9.30 val. 

Daugiau informacijos ir detalesnę konferencijos programą galite rasti čia