BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vicekancleris R. Vaitkus: stengsimės užtikrinti nuoseklų pedagogų atlyginimų didinimą

Data

2016 02 03

Įvertinimas
0
_MG_1426.jpg

Šiandien, vasario 3 dieną, Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus susitiko su pedagogų profesinių sąjungų atstovais. Susitikimo metu buvo pristatytas Švietimo ir mokslo ministerijos parengtas Pedagoginių darbuotojų darbo užmokesčio didinimo programos projektas.  

Vicekancleris pažymėjo, kad Vyriausybė ir toliau nuosekliai sieks gerinti mokytojų darbo sąlygas ir užtikrinti, kad vidutinis mokytojo darbo užmokestis būtų aukštesnis už šalies vidutinį darbo užmokesčio dydį.  

Kadangi minėtame programos projekte kol kas nenumatyti atlyginimų didinimo finansavimo šaltiniai, susitikimo metu pasiūlyta Švietimo ir mokslo ministerijai kartu su Finansų ministerija surasti trūkstamų lėšų finansavimo šaltinius ir užtikrinti tvarų šios programos įgyvendinimą.  

R. Vaitkaus teigimu, pirmiausia lėšų reikia ieškoti pačioje švietimo sistemoje, pavyzdžiui, optimizuojant ugdymo procesui organizuoti ir valdyti skiriamų lėšų panaudojimą.

Nuspręsta prie patikslinto Švietimo ir mokslo ministerijos parengto programos projekto ir jo finansavimo klausimo kartu su pedagogų profesinių sąjungų atstovais sugrįžti po trijų savaičių.