BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vicekancleris: mokytojai kloja Lietuvos pagrindą

Data

2020 10 05

Įvertinimas
0
Lukas .JPG

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Lukas Savickas dalyvavo Metų mokytojo renginyje Valdovų rūmuose ir savo bei Ministro Pirmininko vardu profesinės šventės proga pasveikino šalies pedagogus.

Pasak L. Savicko, švietimo kokybei nėra svarbesnio aspekto negu mokytojas: galima turėti pačias geriausias programas, pažangiausius vadovėlius ar informacines sistemas, įrankius, tačiau jeigu prieš klasę nestovės pats geriausias mokytojas, rezultatų nepamatysime. Kiekvienais metais vis garsiau kalbant apie mokytojo prestižą, būtina, kad daugybė priemonių veiktų vienu metu. Tokie renginiai neabejotinai yra viena iš jų, nes prisideda prie pedagogo įvaizdžio gerinimo ir stiprina motyvaciją.

L. Savicko teigimu, pasaulyje vyraujant pandemijai, švietimo sistema išgyveno didelį pokytį, parodė proveržį įveikiant iššūkius bei randant sprendimus, kurie prieš metus atrodė sunkiai įsivaizduojami.

„Visi prisiminėme mokymosi, mokyklos ir gyvo kontakto su mokytoju svarbą. Tėveliai padėdami vaikams mokytis taip pat pajuto, koks yra svarbus mokytojo darbas ir kokį ateities pagrindą jis kloja. Dėkoju Jums kiekvienam, nes dalindamiesi su kolegomis Jūsų rastais inovatyviais būdais mokytis bei pažinti klojate tą Lietuvos pagrindą, kuriuo visi tikime“, – kalbėjo L. Savickas.   

Šiandien Valdovų rūmuose švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius apdovanojo Metų mokytojus, taip pat buvo įteikta premija šių metų Meilės Lukšienės premijos konkurso laureatui, lituanistinio švietimo mokytojui, dirbančiam ne Lietuvoje, ir apdovanoti projekto „Ačiū už pamokas“ mokytojai.