BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės posėdžių vaizdo įrašus internete galima bus peržiūrėti bet kuriuo metu

Data

2018 10 29

Įvertinimas
2
Baneris Elektroniniai valdžios vartai  shutterstock_95538487.jpg

Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis pasirašė įsakymą dėl Vyriausybės kanceliarijos reglamento pakeitimo, pagal kurį Vyriausybės posėdžių vaizdo įrašus socialiniuose tinkluose (Facebook, YouTube) bus galima peržiūrėti ir jiems pasibaigus, bet kuriuo interneto vartotojams patogiu metu.

Vyriausybės posėdžių transliavimas, kaip ir iki šiol, vyks tiesiogiai internetu Vyriausybės interneto svetainėje www.lrv.lt ir Vyriausybės socialiniuose tinkluose, o jų įrašai po posėdžio ir toliau bus viešai prieinami. Ankstesnis reglamentavimas tokio saugojimo nenumatė. Svarstant projektus, susijusius su valstybės ar tarnybos paslaptį sudarančia informacija, tokie įrašai nebus daromi.

Ministrų kabintas jau yra pritaręs ir teiks Seimui Vyriausybės įstatymo pataisas. Siūloma įteisinti, kad  transliuojami internetu būtų ne tik Vyriausybės posėdžiai, bet ir pasitarimai.