BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kancleris: turime toliau kurti pozityvią dvišalių santykių atmosferą

Data

2019 09 23

Įvertinimas
1
IMG_9491.JPG

Vyriausybės kancleris  Algirdas Stončaitis susitiko su Lenkijos Premjero kanceliarijos valstybės sekretore Anna Szmidt-Rodziewicz ir aptarė dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas.  

„Premjero iniciatyva, ši vyriausybė išsprendė daug svarbių tarpvalstybinių klausimų. Tokią pozityvią dvišalių santykių atmosfera turime kurti ir toliau. Tik vyraujant pasitikėjimo dvasiai galime nuveikti būtinus darbus, sustiprinti Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą“,– sakė Vyriausybės kancleris.   

A.Stončaitis priminė, kad rugsėjo 17 d.  vykusiame Lietuvos ir Lenkijos vyriausybės vadovų susitikime buvo iškelta idėja 2020 metų pradžioje surengti bendrą Lietuvos ir Lenkijos vyriausybių posėdį. Tikimasi, jog Lenkijos vadovai atvyks į lapkričio pabaigoje Vilniuje rengiamas 1863 m. sukilimo vadų iškilmingas laidotuves.

Vyriausybės kancleris pažymėjo Lietuvos vyriausybės palaikymą naujam „TVP Wilno“ televizijos kanalui. Jo teigimu, ypač svarbu, kad šio kanalo programos informuos apie Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo aktualijas.