BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kancleris: tai dar vienas mūsų bendrystę liudijantis projektas

Data

2019 09 17

Įvertinimas
0
LRVK5650.JPG

Kartu  su Lenkijos Ministro Pirmininko Mateuszo Morawieckio vadovaujama  delegacija  Vyriausybės kancleris Algirdas  Stončaitis dalyvavo TV programos „TVP Wilno“ atidarymo ceremonijoje, kuri vyko Vilniaus lenkų kultūros namuose. 

„Šiandien prisimename brutalią agresiją prieš Lenkijos valstybę 1939 m. rugsėjo 17 d. Lenkijos tragedija yra ir Lietuvos tragedija. Kita vertus, esu įsitikinęs, kad Lietuvos sėkmė yra taip pat ir Lenkijos sėkmė. Todėl nauja informacinė programa lenkų kalba Lietuvoje – tai dar vienas bendras projektas, suartinantis mūsų valstybes ir puoselėjantis bendras vertybes. Lietuvos Vyriausybė jau antrus metus finansuoja penkių Lenkijos TV programų retransliavimą Pietryčių Lietuvoje“, – sakė Vyriausybės kancleris. 

Pasak A.Stončaičio, prieiga prie papildomo informacijos šaltinio yra vertybė. Tai yra ir Lietuvos žmonių, nepriklausomai jų tautybės, pilietinė teisė. Šią teisę Lietuvos valstybė gynė ir gins.

Vyriausybės kancleris padėkojo Lietuvos lenkų bendruomenei ir Lenkijos Vyriausybei už bendrą darbą įgyvendinant savo apimtimi labai prasmingus projektus ir palinkėjo nuolat augančios rengiamų programų auditorijos. 

„TVP Wilno“ programa šiandien pradedama retransliuoti Pietryčių Lietuvos regiono tinklu. Tai bus 6-oji programa šiame tinke (greta jau retransliuojamų TVP Info, TVP Historia, TVP Polonia, Nuta.TV ir Power TV programų). „TVP Wilno“ programos išskirtinumas – kasdieninės žinios lenkų kalba apie Lietuvos aktualijas. Ateityje planuojama rengti daugiau specialių laidų Lietuvos lenkų bendruomenei.

„TVP Wilno“ ir kiti 5 Pietryčių Lietuvos tinklo nemokami kanalai matomi Vilniaus mieste, Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų rajonuose. Taip pat juos turi galimybę matyti dalis Ignalinos, Molėtų, Ukmergės, Širvintų, Vievio, Kaišiadorių, Elektrėnų, Trakų ir Alytaus raj. savivaldybių  gyventojų.