BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kancleris: šis projektas prisideda prie pilietiškumo ugdymo

Data

2018 08 24

Įvertinimas
0
DSC_0495.JPG

Šiandien Vyriausybės kanceliarijoje įvyko baigiamasis projekto „Moksleiviai  - į Vyriausybę“ renginys. Šis Vyriausybės iniciuotas projektas vyksta jau dešimtą kartą, per šiuos metus  jame dalyvavo beveik 300 moksleivių iš visos Lietuvos.

„Džiugu, kad jūs, mieli moksleiviai, jau visą dešimtmetį aktyviai domitės Vyriausybe, norite žinoti, kaip funkcionuoja vykdomoji valdžia. Manau, kad per šią intensyvią savaitę  jūs daug ką sužinojote stebėdami Vyriausybės kanceliarijos bei ministerijų darbą, turėjote progą pabendrauti su premjeru, ministrais. Esu tikras, kad šis projektas prisideda prie pilietiškumo ugdymo ir patirti įspūdžiai galbūt paskatins jus ateityje rinktis garbingą tarnybą valstybei“,- sakė Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis.

Šiais metais moksleiviams tekusi užduotis - sukurti šiuolaikinę pilietinio ugdymo pamoką. Renginio metu buvo pristatytos moksleivių idėjos, kurios turėtų prisidėti prie pilietinės visuomenės ugdymo. Vyriausybės kancleris A.Stončaitis apdovanojo visus projekto „Moksleiviai  - į Vyriausybę“  dalyvius  trispalvėmis. Tai Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio globojamos pilietinės iniciatyvos „Lietuvos vėliava“ dalis.