BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kancleris ragina konservatorių lyderį neklaidinti visuomenės

Data

2016 09 14

Įvertinimas
0
_MG_7918.jpg

Reaguodamas į konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio viešai išsakytus kaltinimus dėl neva ženkliai padidėjusio Vyriausybės kanceliarijos darbuotojų skaičiaus, Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis ragina jaunąjį politiką neklaidinti visuomenės ir pasitikslinti faktus prieš juos skelbiant. G. Landsbergis pareiškė, kad Ministro Pirmininko pareigas paliekant Andriui Kubiliui, Ministro Pirmininko tarnyboje (dabar – Vyriausybės kanceliarija) dirbo 170, o šiuo metu čia darbuojasi 270 darbuotojų.

„Noriu informuoti visuomenę ir p. Landsbergį, kad Ministro Pirmininko tarnyboje iš patvirtintų Vyriausybės nutarimu 206 pareigybių, 2012 m. rugsėjo mėn. užimtų pareigybių skaičius buvo 192. Vyriausybės kanceliarijoje iš patvirtintų 210 pareigybių 2016 m. rugsėjo mėn. užimtų pareigybių skaičius yra 207. Atkreipiu dėmesį, kad patvirtintų pareigybių skaičius padidėjo po Ministro Pirmininko tarnybos reorganizavimo į Vyriausybės kanceliariją, 2013 metais iš Teisingumo ministerijos susigrąžinus teisės aktų vertinimo funkciją ir perkėlus 4 etatus iš Teisingumo ministerijos į Vyriausybės kanceliariją“, – sako Vyriausybės kanceliarijos vadovas.