BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kancleris: bendradarbiavimas su Japonija vystosi

Data

2018 10 12

Įvertinimas
0
stoncaitis JP.jpg

Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis susitiko su Japonijos ministrų kabineto vadovo pavaduotoju Yasutoshi Nishimura ir aptarė dvišalį bendradarbiavimą transporto, energetikos, inovacijų ir technologijų srityse.

„Galime pasidžiaugti, kad Lietuvos ir Japonijos dvišaliai santykiai vystosi ir bendradarbiavimas įvairiose srityse ateityje gali intensyvėti. Šio mūsų vizito tikslas – suteikti impulsą galimų bendrų projektų realizavimui transporto, energetikos, inovacijų ir technologijų bei kituose sektoriuose“- sakė Vyriausybės kancleris A.Stončaitis.

Susitikimo metu A.Stončaitis pristatė integruotą Lietuvos transporto ir logistikos centrų sistemą, supažindino su Klaipėdos uosto galimybėmis ir plėtros planais. Išsakytas Lietuvos vyriausybės siekis ir interesas palaikyti bei suintensyvinti ryšius su energetikos srityje dirbančiomis Japonijos kompanijomis.

Taip pat pabrėžta, jog vizito metu pasirašytas Memorandumas dėl bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje suaktyvins dvišalį bendradarbiavimą.