BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas: stipri savivalda – stipri valstybė

Data

2020 10 09

Įvertinimas
0
Krivule.jpg

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Lukas Savickas dalyvavo svarbiausių šalies savivaldos apdovanojimų – „Auksinės krivūlės“ ceremonijoje, vykstančioje jau penkioliktą kartą. 

„Viena pagrindinių šios Vyriausybės programinių nuostatų – tvirtinti savivaldą, sudaryti visas sąlygas realizuoti gyventojų iniciatyvas, plėtoti pilietiškumą, nes stipri savivalda – stipri valstybė. Manau, kad bendradarbiavimas su savivaldybėmis buvo efektyvus ir kūrybingas, toks jis išlis ir ateityje. Sveikinu visus „Auksinės krivūlės“ laureatus ir linkiu didelės sėkmės toliau plėtojant šalies savivaldą, skatinant vietos bendruomenių veiklą“, – pabrėžė L. Savickas.       

Apdovanojimus Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje įteikė Lietuvos savivaldybių asociacijos, ministerijų atstovai, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai. Šiemet laureatams įteikti skulptoriaus Ramūno Almino autoriniai kūriniai.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, šiemet į renginį buvo kviečiami tik apdovanojimus įteikiantys ir juos gaunantys asmenys; šventė transliuota gyvai LSA Facebook paskyroje.

Apdovanotos geriausios šalies savivaldybės, „Auksinės krivūlės“ riterio ženklai įteikti Lazdijų savivaldybės tarybos narei Janinai Ražukienei, Neringos savivaldybės tarybos nariui Vigantui Giedraičiui, Palangos miesto mero pavaduotojui Rimantui Antanui Mikalkėnui.