BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanclerė: švietimas yra vienas didžiausių šios Vyriausybės prioritetų

Data

2017 02 21

Įvertinimas
0
DSC_3724.JPG

Šiandien Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė pasveikino konferencijos „Doktorantūros studijos Lietuvoje: realybė ir siekiamybė“ dalyvius, susirinkusius Vyriausybės rūmuose aptarti ir įvertinti Lietuvoje egzistuojančią doktorantūros studijų būklę ir nubrėžti gaires būsimiems ir būtiniems pokyčiams trečiosios pakopos srityje.

„Švietimas yra vienas didžiausių šios Vyriausybės prioritetų. Lietuva turi siekti būti globaliai atsakinga naująją kartą ugdanti šalis. Taip pat turime tapti atvira valstybe, pritraukiančia akademinės bendruomenės narius atvykti į Lietuvą ir joje realizuoti savo idėjas“, – kalbėjo M. Dargužaitė.

Kanclerė pažymėjo, kad šiuo metu valstybei tenka susidurti su nemažai iššūkių švietimo srityje, todėl konferencijos dalyviams ji palinkėjo diskutuoti ir teikti pasiūlymus dėl modernios švietimo sistemos kūrimo mūsų šalyje.

Renginio organizatoriai – Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) ir Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga.