BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanclerė susitiko su vienos didžiausių Pietų Korėjos korporacijų SK Inc. atstovais

Data

2022 09 15

Įvertinimas
0
LRVK202209015-3.jpg

Ketvirtadienį Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė ir aplinkos ministras Simonas Gentvilas susitiko su Lietuvoje viešinčiu SK Inc. vicepirmininku ir generaliniu direktoriumi Jang Dong-hyun bei lydinčia delegacija, atvykusiais pristatyti Pietų Korėjos miesto Busano kandidatūros rengti EXPO 2030 parodą.

Susitikime Vyriausybės kanceliarijoje taip pat aptartas Lietuvos ir Pietų Korėjos ekonominio bendradarbiavimo potencialas korporacijos vystomose telekomunikacijų, žaliosios energetikos, puslaidininkių ir chemijos pramonės srityse.

„Matome Pietų Korėją ne tik kaip stiprų ekonominį partnerį ir didelių galimybių rinką, bet ir bendramintę valstybę Pietryčių Azijos regione, tai įrodo ir praėjusiais metais, kai minėjome diplomatinių santykių 30-metį, atidaryta Lietuvos ambasada Seule. Turime tvirtus bendradarbiavimo pamatus ir norime, kad jis ir toliau augtų abiejų šalių ir jų žmonių naudai“, – sakė Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.

Pietų Korėjos uostamiesčiui Busanui pretenduojant rengti EXPO 2030 parodą, susitikime pasidalinta dalyvavimo šiose parodose, kurių dalimi Lietuva yra nuo nepriklausomybės atkūrimo, patirtimi, korporacijos atstovai pristatė Busano ir Pietų Korėjos kaip kandidatų rengti būsimą parodą stiprybes.

Susitikime kalbėtasi ir apie Lietuvai svarbius tvarios žaliosios energetikos sprendimus – vieną SK korporacijos veiklos prioritetų, korporacijos atstovai pristatė planuojamas augimo kryptis. Šiuo metu korporacija yra antra didžiausia Pietų Korėjoje.