BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanclerė susitiko su ESBO generaline sekretore

Data

2022 06 21

Įvertinimas
1
LRVK20220621-3.jpg

Antradienį Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė susitiko su Lietuvoje viešinčia Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) generaline sekretore Helga Maria Schmid, su kuria aptarė organizacijos vaidmenį Rusijos karo prieš Ukrainą akivaizdoje, demokratinių visuomenių atsparumą dezinformacijai. 

„Rusija ilgai kėsinosi į demokratinių šalių pripažįstamas vertybes, galiausiai karu Ukrainoje nusitaikiusi ir į pamatinius ESBO tikslus – saugumą ir taiką Europoje. Nuo mūsų bendro atsako, ryžto nepavargti šios agresijos akivaizdoje, priklausys taisyklėmis grįstos pasaulio tvarkos ateitis, o kartu ir tarptautinių organizacijų kaip ESBO likimas“, – susitikime Vyriausybėje sakė kanclerė G. Balčytytė, išreiškusi Lietuvos palaikymą generalinės sekretorės siekiui atnaujinti organizaciją ir paversti ją aktyvesne veikėja sprendžiant krizes Europoje.