BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanceliarijos darbuotojai dalyvavo futbolo turnyre nužudytam prokurorui atminti

Data

2018 05 07

Įvertinimas
0
23FE4BDB.JPG

Šeštadienį (gegužės 5 d.) Druskininkų sporto centre vyko tarptautinis futbolo turnyras, skirtas nužudytam Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorui Gintautui Sereikai atminti.

Į futbolo turnyrą atvyko Seimo, Vyriausybės kanceliarijos, Policijos departamento, Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos generalinių prokuratūrų komandos. Renginio svečių gretose dalyvavo prokuroro G. Sireikos šeima. Turnyro nugalėtojais, garbingos pirmos vietos laimėtojais tapo svečiai iš Ukrainos, pasižymėję pranašumu ir gražiu žaidimu.

Druskininkuose vykusio turnyro metu kiekviena komanda skyrė labdarą Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų vaikų dienos centrui.

Vyriausybės kanceliarijos komanda džiaugiasi, kad turėjo galimybę šiemet prisijungti prie šio prasmingo ir visuomeniškai garbingo renginio, kuris dovanojo stiprių emocijų ir malonių įspūdžių laiką su kolegomis iš Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos.

Prokuroras G. Sereika buvo nužudytas prie savo namų 1999 m. sausio 25 dieną. Už nuopelnus Lietuvai G. Sereika po mirties apdovanotas Vyčio kryžiaus ordinu. Futbolo turnyrus, skirtus nužudytam prokurorui G. Sereikai atminti, Generalinė prokuratūra ir prokurorų sporto klubas „Justitia“ organizuoja nuo 2005 metų.