BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanceliarijoje viešėjo Sakartvelo valstybės institucijų žmogiškųjų išteklių valdymo departamentų atstovai

Data

2019 11 28

Įvertinimas
0
godulinka.jpg

Vyriausybės kanceliarija kartu su Vidaus reikalų ministerija, Valstybės tarnybos departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos ir Europos socialinio fondo agentūra 2019 m. lapkričio 25–27 d. organizavo patirties mainų vizitą, per kurį Lietuvoje lankėsi  Sakartvelo valstybės tarnybos biuro ir kitų valstybės institucijų žmogiškųjų išteklių valdymo departamentų atstovai.

Svečiai iš Sakartvelo domėjosi Lietuvos valstybės tarnybos politika, viešojo sektoriaus organizacijų vadybos naujovėmis, žmogiškųjų išteklių valdymo sistema ir naujomis šios sistemos priemonėmis, profesinio tobulinimo ir mokymo sistema, praktiniais įgyvendinimo įvairiose Lietuvos institucijose pavyzdžiais. Atstovai iš Sakartvelo taip pat buvo supažindinti su Vyriausybės kanceliarijos diegiamais inovatyviais organizacijų vadybos metodais. Vidaus reikalų ministerija pristatė Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos personalo valdymo informacines sistemas: Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą ir Valstybės tarnautojų registrą. Europos socialinio fondo atstovai pasidalijo su svečiais informacija apie personalo atrankos ir valdymo sistemą, naudojamas priemones, kvalifikacijos tobulinimo ir mokymų organizavimo ypatumus, pristatė Europos socialinio fondo agentūros veiklą.

Vizitas organizuotas įgyvendinant Europos Sąjungos Dvynių projektą „Parama vykdant valstybės tarnybos reformas Gruzijoje“. Dvynių projektai – viena iš Europos Sąjungos priemonių, padedančių šalims kandidatėms ir naujoms šalims narėms integruotis. Projektai vykdomi ir kaip kaimynystės bei partnerystės priemonė, skatinanti glaudesnį bendradarbiavimą ir nuoseklią Europos Sąjungos ir šalių partnerių integraciją, taip pat partnerystės ir bendradarbiavimo bei kitų susitarimų įgyvendinimą.