BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanceliarija ir Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pasirašė ketinimų protokolą

Data

2015 07 02

Įvertinimas
0

„Vyriausybei labai svarbu būti arčiau piliečių, įtraukti juos į sprendimų priėmimą. Tikimės, kad glaudus Vyriausybės kanceliarijos ir bibliotekos bendradarbiavimas ir bendrų projektų įgyvendinimas šalies gyventojams palengvins tikslinės informacijos paiešką bei sudarys galimybes naudotis gausesniais informaciniais ištekliais taip sumažinant atstumą tarp Vyriausybės ir visuomenės“, – teigia Olegas Romančikas.

Pasirašytame ketinimų protokole įtvirtinamas partnerių susitarimas sudaryti gyventojams daugiau galimybių patogiai naudotis Vyriausybės kanceliarijos paslaugomis ir bibliotekose gauti informaciją jiems rūpimais klausimais, viešosiose bibliotekose kaip aktyviai veikiančiuose bendruomenių centruose stiprinti Vyriausybės politikos tęstinumą. Dokumente taip pat akcentuojama tarpusavio bendradarbiavimo svarba užtikrinant sprendimų priėmimo aprūpinimą analitine informacija.