BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybėje – Nacionalinis „Darom“ forumas

Data

2015 11 19

Įvertinimas
0
Aplinkosauga 3.jpg

Vyriausybės rūmuose ketvirtadienį vyksta Nacionalinis „Darom“ forumas, globojamas Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus. Šių metų renginį pasveikino ir atidarė Vyriausybės vicekancleris Rimantas Vaitkus.

„Džiaugiuosi šia gražia iniciatyva, kuri laikosi ant pilietiškos visuomenės pečių. Jūsų dėka tiek jaunas, tiek ir senas Lietuvos pilietis pažvelgia ne tik į savo aplinką, tačiau bent kartą per metus skiria laiko savo gatvės ar poilsio erdvės priežiūrai. Akcijos metu mes tampame geru pavyzdžiu kitiems prie akcijos dar neprisidėjusiems piliečiams. Gamta yra mūsų namai, todėl labai svarbu leisti jai lengviau kvėpuoti. Vyriausybė tiesiogiai įsijungia į šią akciją ir prisideda prie jos kitais būdais“, – sakė vicekancleris R. Vaitkus.

Renginyje buvo apžvelgiama aštuonerius metus organizuojamos akcijos „Darom“ veikla, aptariama Lietuvos situacija aplinkosaugos srityje, diskutuojama apie „Darom“ ateities viziją ir Lietuvos vaidmenį pasauliniame „Let‘s Do It World“ tinke. Renginyje buvo apdovanotas „Darom“ garbės pirmininkas, taip pat aktyviausi partneriai ir konkurso „Darom Lietuvai“ laimėtojai.

Aplinkos tvarkymo akcija “Darom“ Lietuvoje kasmet organizuojama nuo 2008 metų. „Mes Darom“ direktorė Roberta Ažukaitė tikino jog tam, kad požiūris į atliekų problemas Lietuvoje iš esmės pasikeistų, reikalinga diskusija su valstybės vadovais, verslininkais ir nevyriausybinėmis organizacijomis. „Mūsų visų tikslas – graži ir švari aplinka kurioje gyvename mes ir gyvens mūsų ateities kartos“, – sakė R. Ažukaitė.

Akcijos „Darom“ organizatoriai taip pat inicijuoja ir įgyvendina įvairius edukacinius projektus, skatinančius aplinkosaugą, pilietiškumą ir savanorystę. Pasaulinis judėjimas „Let‘s Do It World“, kurio nariais drauge su kitų 111 valstybių atstovais yra ir akcijos „Darom“ organizatoriai Lietuvoje, yra pripažintas Jungtinių Tautų Organizacijos.