BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybėje bus diskutuojama, kaip sumažinti šešėlinės ekonomikos mastą

Data

2015 12 08

Įvertinimas
0
shadow2.jpg

Šiandien 13 val. Vyriausybės rūmuose vyks Vyriausybės kanceliarijos ir Mykolo Romerio universiteto rengiama diskusija „Šešėlinės ekonomikos vertinimo metodai ir naujausių tyrimų rezultatai“. Konferencijos tikslai – pasidalyti įžvalgomis, ieškoti ir rasti bendrus mokslo ir praktinius sprendimus, padėsiančius sumažinti šešėlinės ekonomikos mastą.

Konferencijos dalyvius ir svečius pasveikins Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis ir Mykolo Romerio universiteto rektorius Algirdas Monkevičius.

Garsus Austrijos ekonomistas, Linco Johano Keplerio universiteto profesorius Friedrichas Schneideris skaitys pranešimą „Kaip skaičiuojama šešėlinė ekonomika ir naujausios tendencijos“.

Konferencijoje taip pat bus pristatytas Mykolo Romerio universiteto tyrimas apie skaitmeninę šešėlinę ekonomiką, Laisvosios rinkos instituto tyrimas apie šešėlinę ekonomiką Baltijos šalyse, Statistikos departamentas supažindins su Oficialiai neapskaitytos ekonomikos vertinimo Nacionalinių sąskaitų koncepcija.

Kviečiame žiniasklaidos atstovus stebėti konferencijos darbą.