BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybė telkia jėgas kovai su šešėliu

Data

2017 10 20

Įvertinimas
1
IMG_1327.jpg

Spalio 23 dieną 13.30 val. Vyriausybės rūmuose vyks konferencija „Ką prarandame dėl šešėlinės ekonomikos?” Renginyje bus aptariama šešėlinės veiklos įtaka įvairiems ekonomikos sektoriams, įvardijami praradimai dėl šešėlinių veiklų egzistavimo, pristatyti išmanūs kovos su šešėliu metodai. Konferencija organizuojama Vyriausybės kanceliarijos iniciatyva.     

Konferencijos pradžioje įžanginį žodį tars Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Vyriausybės kanclerė  Milda Dargužaitė savo pranešime aptars šešėlinės ekonomikos padarinius, dėl įvairių nelegalių veiklų parandamas valstybės biudžeto pajamas.

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas akcentuos išplitusį šešėlį prekybos, paslaugų ir statybos veiklose. Apie tai ko netenka senatvėje dabar gaunantieji algas vokeliuose kalbės „Sodros“ direktorius Mindaugas Sinkevičius.

Kaip su šešėliu kovojama mokesčių srityje, šiuolaikinius metodus įvardins Mokesčių inspekcijos viršininkė Edita Janušienė. Policijos Imuniteto valdybos viršininko Elano Jablonsko pranešime „Kyšis išpurvina“ pagrindinis dėmesys bus skiriamas policijos taikomų iniciatyvų pristatymui. 

Renginys atviras žiniasklaidos atstovams.