BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vizitas į Naująją Zelandiją

Data

2011 08 16

Įvertinimas
0

Š.m. liepos 24-30 dienomis Ministro Pirmininko tarnybos valstybės tarnautojai viešėjo Velingtone (Naujojoje Zelandijoje). Ši šalis laikoma vienu geriausiu pasaulyje praktikos pavyzdžiu dėl valstybės funkcijų optimizavimo bei rezultatyvaus viešojo sektoriaus valdymo.

Pagrindinės vizito temos: valstybės institucijų funkcijų optimizavimas; viešojo sektoriaus rezultatyvesnis ir efektyvesnis veikimas (reikalingų iniciatyvų analizė; instrumentų parinkimas ir įgyvendinimas); Vyriausybės veiklos prioritetų nustatymas ir įgyvendinimas (ypatingai – Ministro Pirmininko tarnybos vietos ir vaidmens analizė bei veikimo optimizavimas); valdymo kokybės ir efektyvumo santykis (kokybė vs. finansiniai, administraciniai veiklos kaštai); valstybės tarnybos reformos (iniciatyvos, reikalingos veiklos optimizavimui ir našumo didinimui) ir pan.

Programa, atmintinė bei kelionės išlaidos pateiktos skiltyje „dokumentai“.