BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešojo valdymo tobulinimo komisijos akiratyje – viešosios įstaigos

Data

2015 11 20

Įvertinimas
0
_MG_7919 naujiena.jpg

Vyriausybės kanclerio Almino Mačiulio vadovaujamos Viešojo valdymo tobulinimo komisijos posėdyje penktadienį svarstyta Vyriausybės kanceliarijos parengta analizė dėl tikslingumo valstybei likti viešųjų įstaigų savininke ar dalininke.

Atlikus viešųjų įstaigų, kuriose savininko ar dalininko teises ir pareigas įgyvendina valstybės institucijos ir įstaigos, analizę, suformuluoti pasiūlymai ir rekomendacijos Vyriausybei ne tik dėl šių viešųjų įstaigų veiklos tikslingumo, bet ir dėl viešųjų įstaigų veiklos reglamentavimo tobulinimo.

Viešojo valdymo tobulinimo komisijos nuomone, valstybė turėtų atsisakyti viešųjų įstaigų vykdomos komercinės veiklos ir paslaugas konkurso būdu įsigyti iš rinkoje veikiančių subjektų, jei tokios paslaugos rinkoje yra teikiamos. Valstybė turėtų toliau dalyvauti tik tose viešosiose įstaigose, kuriose ji gali daryti lemiamą įtaką tos įstaigos veiklai.