BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vienodinamas Vyriausybės posėdžių ir pasitarimų garso ir vaizdo įrašų teisinis reguliavimas

Data

2018 10 24

Įvertinimas
0
Irasas svetainei .jpg

Siekiant užtikrinti Vyriausybės priimamų sprendimų viešumą ir suvienodinti Vyriausybės posėdžių ir pasitarimų garso ir vaizdo įrašų teisinį reguliavimą, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pavedė Vyriausybės kanceliarijai skubos tvarka parengti Lietuvos Respublikos Vyriausybės įstatymo pakeitimo projektą.

Jame būtų nustatytas Vyriausybės pasitarimų garso ir vaizdo  įrašų darymas, tvarkymas ir saugojimas. Taip pat šiame įstatyme bus įtvirtintas Vyriausybės posėdžių vaizdo įrašų darymas ir saugojimas, prireikus – kiti su tuos susiję pakeitimai.

„Kadangi dirbame atvirai, siūlome, kad Vyriausybės pasitarimai, analogiškai kaip ir posėdžiai, taip pat būtų transliuojami internetu, daromi bei saugomi jų garso ir vaizdo įrašai. Tokiu būdu tiek Vyriausybės posėdžiai, tiek pasitarimai būtų viešai prieinami įvairiuose formatuose ir informaciniuose kanaluose“, - sako premjeras S. Skvernelis.

Vyriausybės pasitarimų vaizdo ir garso įrašų reglamentavimas būtų numatytas įstatyme. Naują reglamentavimą siūloma parengti iki  2018 m. spalio 31