BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Septintasis šešėlinis moksleivių ministrų kabinetas pradėjo darbą

Data

2015 08 24

Įvertinimas
0
Nuotrauka: Tomo Lukšio / BFL
Nuotrauka: Tomo Lukšio / BFL

Šiandien Vyriausybės posėdžių salėje švietimo ir mokslo ministrei Audronei Pitrėnienei davus startą prasidėjo jau septintus metus iš eilės organizuojamas projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“. Visą savaitę trisdešimt projekto dalyvių atliks intensyvią praktiką keturiolikoje ministerijų bei Vyriausybės kanceliarijoje, dalyvaus posėdžiuose, susitikimuose su ministrais, stebės Vyriausybės darbą ir patys jame dalyvaus, rengs bendrąją užduotį.

Moksleivius sveikinęs Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis džiaugėsi, jog čia susirinko tikri jaunimo lyderiai, neabejingi valstybės ateičiai ir jos pažangai. „Jeigu esate čia, vadinasi, Jums rūpi kaip yra valdoma Jūsų valstybė. Džiaugiuosi dėl to ir linkiu būti drąsiais ir aktyviais viso projekto metu. Viliuosi, kad Vyriausybėje praleista savaitė leis Jums lengviau apsispręsti dėl savo ateities planų ir galbūt pamąstyti apie karjerą valstybės tarnyboje“, – sakė kanceliarijos vadovas.

Šiais metais dalyviai kviečiami diskutuoti ir dalytis idėjomis, kaip kurti stiprius tautinius santykius mūsų šalyje, kad būtų užtikrinta visų tautinių grupių tarpkultūrinė komunikacija bei sklandus integracinių procesų tęstinumas, kartu saugant kultūrinį tautinių mažumų savitumą.

Projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“ kasmet organizuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė kartu su ministerijomis ir partneriais. Projekto dalyviai turi galimybę artimiau susipažinti su Lietuvos institucijų ir politikų veikla bei jų kasdieniu darbu. Per šešerius projekto gyvavimo metus jame dalyvavo jau 178 moksleiviai.

Daugiau apie projektą skaitykite tinklalapyje www.moksleiviaivyriausybeje.lt ir Facebook paskyroje – Moksleiviai į Vyriausybę.