BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Rezultatyvūs viešojo sektoriaus renginiai – kaip įvertinti ir pamatuoti?

Data

2016 11 15

Įvertinimas
0
Teatras kinas koncertas shutterstock_365303696.jpg

Šiandien baigiasi Jaunųjų profesionalų programos (JPP) ,,Kurk Lietuvai“ dalyvių Ievos Česnulaitytės ir Gretos Juodokaitės Vyriausybės kanceliarijoje vykdytas projektas ,,Viešojo sektoriaus renginių vertinimas”. Projekto vykdymo metu buvo paruošti renginių vertinimo įrankiai, skirti valstybės institucijose renginius organizuojantiems specialistams ir valstybės lėšomis finansuojamų renginių organizatoriams.

Parengtuose įrankiuose renginių vertinimui siūloma rinktis iš šešių galimų vertinimo studijų, tokių kaip kokybės vertinimo studija, tikslų įgyvendinimo ir komunikacijos rezultatų studijos, poveikio analizė, galimybių analizė bei stiprybių ir silpnybių analizė. Planuojama, kad paruoštos vertinimo studijos padės išsiaiškinti, ar renginiai yra efektyvus įrankis įgyvendinant numatytus uždavinius, strateginius ar valstybinius prioritetus, ir kokybiškiau komunikuoti jų rezultatus.

,,Įrankiai parengti remiantis tarptautinėmis renginių vertinimo praktikomis, renginių vertinimo srityje pažengusių valstybių naudojamomis strategijomis ir pritaikyti Lietuvai. Visapusiškai išnaudodami viešojo sektoriaus renginių potencialą,  galėsime sėkmingai siekti valstybės tikslų, efektyviai panaudoti lėšas. Tai užtikrinti padės renginių vertinimas ir konkrečių pamatuojamų tikslų iškėlimas“, – teigia JPP ,,Kurk Lietuvai“ projektų vadovės Ieva Česnulaitytė ir Greta Juodokaitė.  

JPP „Kurk Lietuvai“ – pirmoji ir kol kas vienintelė profesinio tobulinimo ir gerosios užsienio praktikos pritaikymo viešajame sektoriuje programa Lietuvoje, kuri suteikia galimybę jauniems profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie modernios Lietuvos ateities kūrimo. 2012 m. prasidėjusi JPP „Kurk Lietuvai“ į Lietuvą kasmet pakviečia dalyvauti programoje tarptautinės patirties turinčius jaunus profesionalus.

Kviečiame išbandyti rekomenduojamus renginių vertinimo įrankius ir pasinaudoti jais organizuojant renginius:
http://kurklt.lt/projektai/viesojo-sektoriaus-renginiu-naudos-ir-rezultatu-matavim-efektyvinimas/