BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Rengiama konferencija apie įtrauktį ir įvairovę organizacijoje

Data

2022 04 22

Įvertinimas
1
kolegos.jpg

Gegužės 4 d. 10 val. vyks nuotolinė konferencija viešojo sektoriaus atstovams „Mokomės atvirumo: įtrauktis ir įvairovė organizacijoje“.

Konferencijos metu bus pristatytas įtraukties ir įvairovės organizacijoje principas, jo nauda bei pasidalyta praktine patirtimi apie tai, kaip šis principas taikomas viešojo ir privataus sektoriaus organizacijose. Renginio dalyviai gaus įžvalgų, nuo ko pradėti kuriant įtraukią organizaciją, ir patarimų, į ką atkreipti dėmesį, kad darbo aplinka ne tik užtikrintų lygias galimybes, bet ir atspindėtų visuomenėje vyraujančią įvairovę.

Remiantis tarptautinėmis patirtimis įtraukties ir įvairovės organizacijoje principo įgyvendinimas ženkliai prisideda prie kiekvienos organizacijos pasiekimų. Šio principo įgyvendinimas rekomenduojamas tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. 

Renginio metu pranešimus skaitys ir diskusijoje dalyvaus viešojo ir privataus sektoriaus atstovai bei ekspertai iš Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos, „Ignitis grupė“, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos įvairovės chartijos asociacijos. 

Konferencija bus transliuojama tiesiogiai „Piliečių ministerija“ Facebook paskyroje. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Konferenciją organizuoja Vyriausybės kanceliarija kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei „Ignitis grupė“.