BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Programų vertinimo sistema įgauna pagreitį

Data

2011 09 12

Įvertinimas
0

Įgyvendinant projektą „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas (VORT)“ yra tobulinama Lietuvos biudžeto programų vertinimo sistema. Projekto dėka pasiektas vieningas susitarimas viešajame sektoriuje, kad programų vertinimas yra neatsiejama veiklos valdymo dalis, kurios svarbą parodo programų vertinimo paskirtis – tobulinti veiklą, mokytis ir keisti administravimo kultūrą.
Įgyvendinant projektą buvo plačiai inicijuotos viešos diskusijos, atliktos esamų procesų ir gerosios patirties analizės bei parengti metodiniai dokumentai. Taip pat daug dėmesio buvo skirta valstybės tarnautojų gebėjimų stiprinimui atlikti programų vertinimus, buvo organizuoti mokymai ir teiktos individualios konsultacijos.
Programų vertinimo sistema pradedama sistemingai įgyvendinti jau nuo kitų metų. Tačiau jau dabar institucijos aktyviai ruošiasi ir analizuoja vertinimo poreikius. Įgyvendinant projektą buvo parengtos išsamios rekomendacijos kaip planuoti, organizuoti ir atlikti vertinimus. Su šiomis rekomendacijomis ir kitais programų vertinimui svarbiais dokumentais galite susipažinti adresu: http://www.finmin.lt/web/finmin/biudzetas_programu_vertinimas.