BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pristatyta veiklos rezultatų stebėsenos koncepcija

Data

2009 10 06

Įvertinimas
0

2009 m. spalio 6 d., įgyvendinant projektą „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas“ (VORT), Vyriausybės rūmuose įvyko Projekto priežiūros grupės posėdis, kuriame buvo pristatytas Vyriausybei atskaitingų institucijų strateginių veiklos planų (įskaitant biudžeto programų) įgyvendinimo rezultatų stebėsenos sistemos koncepcijos projektas.

Posėdyje dalyvavo svečias iš Jungtinės Karalystės, Mančesterio universiteto profesorius Colinas Talbotas. Profesorius dirbo patarėju Jungtinės Karalystės ir kitų šalių valdžios institucijose, konsultuodamas jas veiklos tobulinimo klausimais, taip pat daugelį metų teikė konsultacijas privačioms įmonėms ir organizacijoms.

Susitikimo metu profesorius Colinas Talbotas Projekto priežiūros grupei pristatė JK vykdomosios valdžios sistemą, siekdamas atskleisti JK pastaraisiais metais veikiančią valdžios išlaidų peržiūros ir viešųjų paslaugų susitarimų sistemą. Ši sistema pripažįstama kaip viena iš gerosios praktikos pavyzdžių veiklos valdymo srityje.

Viešosios politikos ir vadybos instituto programų vadovas Vitalis Nakrošis ir UAB „Ernst & Young Baltic“ partneris Artūras Piliponis pristatė Vyriausybei atskaitingų institucijų strateginių veiklos planų (įskaitant biudžeto programų) įgyvendinimo rezultatų stebėsenos sistemos koncepcijos projektą. Ministro Pirmininko tarnyba bus viena iš atsakingų institucijų, stebinčių ir vertinančių Vyriausybės prioritetų įgyvendinimą, todėl stebėsenos sistemos koncepcijos parengimas yra svarbus žingsnis, siekiant nusistatyti kryptis ir priemones, kaip bus vykdoma Vyriausybei pavaldžių institucijų veiklos rezultatų stebėsena.