BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pristatyta Lietuvos socialinių inovacijų klasterio vizija, skirta buvusiam augustinų vienuolyno kompleksui atkurti ir įveiklinti

Data

2020 09 18

Įvertinimas
0
klasteris.jpg

Rugsėjo 17 d. asociacija Lietuvos socialinių inovacijų klasteris pakvietė į diskusiją „Sumanios ir atviros visuomenės kūrimas įveiklinant buvusį augustinų vienuolyno kompleksą“ Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje.

Renginyje dalyvavęs Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris Tomas Daukantas palinkėjo, kad įsteigta klasterio asociacija taptų viso augustinų komplekso atgaivinimo pradžia bei jungtimi tarp bendruomenės, valstybės ir technologijų, skatinančia darniai judėti į priekį.

Vidaus reikalų ministerijos atstovas Alvydas Genys patvirtino, kad ministerija pasiruošusi bendradarbiauti su Lietuvos socialinių inovacijų klasterio asociacija ir aktyviai įsitraukti į augustinų komplekso atgaivinimo procesą, kurio centre yra ministerijai priklausanti Ramintojos bažnyčia.

Lietuvos policijos kapelionas kun. Algirdas Toliatas kalbėjo apie Vilniaus širdyje esantį augustinų kompleksą kaip apie kūrybiškų žmonių bendrystės erdvę, kurioje vyktų pačios įvairiausios dvasinės, kultūrinės, edukacinės ir socialinės veiklos.

Ši iniciatyva sulaukė palaikymo ir iš Vyriausybės kanceliarijos. Renginyje dalyvausi  Vyriausybės kanceliarijos atstovė Goda Aleksaitė užsiminė apie galimybę kartu su kitomis Europos valstybėmis kurti tarptautinį socialinių inovacijų kompetencijos centrą Lietuvoje. Bendradarbiauti ketina ir Vilniaus miesto savivaldybė, ir Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra.

Ši diskusija – pirmasis renginys iš tęstinio asociacijos renginių ciklo plėtojant dialogą su bendruomene, valstybinėmis institucijomis, kultūros, švietimo, socialinėmis ir kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis, socialiai atsakingu verslu.