BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prezidentas Valdas Adamkus taria šimtmečio „Ačiū“ už Baltijos kelią

Data

2017 08 23

Įvertinimas
0
901_5df33bc2c827748b65afdbefc1cbe036.jpg


Šiemet minime 28-asias Baltijos kelio metines. Tai vienas didingiausių modernios Lietuvos istorijos epizodų, kuomet drauge su latviais ir estais, susijungę į šimtus kilometrų nusitęsusią žmonių grandinę parodėme pasauliui, kad esame vieningi ir pasiruošę taikiai kovoti dėl nepriklausomybės.

 

Šia proga prie atkurtos Lietuvos šimtmečio kampanijos „Ačiū“ prisijungė Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus. Savo padėką skyręs visiems palaikiusiems Baltijos kelio idėją, pademonstravusiems tvirtą ir vieningą tikėjimą artėjančiais pokyčiais. Prezidentas taria šiltą ir nuoširdų „ačiū“ už tai, kad tą įsimintiną 1989 metų rugpjūtį, Baltijos kelyje mes dar kartą pasijutome vieninga tauta ir Baltijos šalių šeima.

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta kampanija „Ačiū“ prasidėjo kovo 29 d. minint Lietuvos narystės įstojimo į NATO metines. „Ačiū“ kampanijos metu kviečiama padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę. Pasitikdami Šimtmetį prisiminkime, kad Lietuvos sėkmė yra mūsų visų, ir pasakykime „Ačiū“ už tai, ką turime šiandien.