copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: Vyriausybė vykdo ir vykdys žmonėms duotus pažadus

Data

2019 04 11

Įvertinimas
0
ataskaita2.png

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Seime pristatė Vyriausybės 2018 metų veiklos ataskaitą.

Pradėdamas pristatymą premjeras pabrėžė, kad yra žmogus, mėgstantis konkretumą – tai yra faktus ir skaičius. Tad, kalbant apie Vyriausybės veiklą, bus remiamasi būtent jais, o ne tuščiais šūkiais.

Taip pat jis akcentavo, kad tai nėra Ministro Pirmininko darbų ataskaita. Tai yra Vyriausybės darbai, prie kurių įgyvendinimo prisidėjo Seimas, ministrai, ministerijų bei joms pavaldžių įstaigų darbuotojai, kiti žmonės, kuriems premjeras nuoširdžiai padėkojo.

Vyriausybės vadovas paprašė opozicijos ne emocijomis grįstos, o argumentuotos kritikos. Būtent racionali kritika, pasak S. Skvernelio, ragina pasitempti, tobulėti ir stengtis.

„Džiaugiuosi, kad mano pareigos leidžia dirbti ne tik kabinetuose, bet ir aplankyti mūsų šalies miestus bei kaimus. Per dvejus su puse metų apvažiavau kone visą Lietuvą. Bendravau su savivaldybių vadovais, verslo atstovais, miestų ir miestelių gyventojais, kaimo bendruomenėmis. Ne kartą turėjau progą įsitikinti: žmonės mato Vyriausybės darbus ir jaučia pagerėjimą, pokyčius. Taip, sulaukiu ir kritikos, nepasitenkinimo dėl vienos ar kitos reformos eigos – tai natūralu“,- sakė  premjeras.

Pasak S. Skvernelio, imtis darbų, kurių niekas net nebandė pradėti  metų metus, nėra paprasta. Pasipriešinimas ir kritika kartais peržengia sveiko proto ribas, tačiau tai, ką Vyriausybė užsibrėžę, ir tai, ką pažadėjo žmonėms, įvykdyta ir bus vykdoma. Daromos  klaidos, tačiau jos taisomos ir užtikrintai einama į priekį.

Vyriausybės 2018 m. veiklos rezultatai ir artimiausiu metu planuojami darbai padės užtikrinti tolesnę šalies ekonomikos pažangą, įveikti kylančius socialinius ir demografinius iššūkius, švelninti nacionalinio saugumo grėsmes ir svarbiausia –  gerinti kiekvieno žmogaus, o ne atskirų grupių gyvenimo kokybę.

XVII Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. veiklos rezultatų informacinį bukletą rasite čia

XVII Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m.veiklos rezultatus rasite čia