BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: sveikatos apsauga – prioritetinė sritis

Data

2020 03 06

Įvertinimas
0
blokas.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Ukmergės ligoninės operacinio bloko atidaryme.

„Šiandien Ukmergės ir aplinkiniams rajonams svarbus įvykis –  ši ligoninė plečiasi ir naujų operacinių įrengimas ne tik palengvins kasdienį darbą medikams, bet ir užtikrins pacientų saugumą. Akivaizdu, kad šio regiono žmonės galės reikiamų paslaugų sulaukti greičiau ir arčiau gyvenamosios vietos. Patogiau bus ir artimiesiems lankyti sergančiuosius, vadinasi, ir gydymas bei sveikimas po operacijų bus jaukesnis“, – sakė premjeras.

Pasak Vyriausybės vadovo, labai svarbus medicinos specialistų profesionalumas, aptarnaujančio personalo geranoriškumas ir paslaugumas. Žinios, patirtis, reikiama įranga yra pacientų gydymo pagrindas, tačiau taip pat būtina užtikrinti ir kokybiškas, saugias darbo sąlygas, galimybes operatyviai reaguoti, našiai valdyti išteklius – visa tai irgi svariai prisideda prie greitesnio pacientų sveikimo.

Pabrėžta, kad sisteminiai pokyčiai sveikatos apsaugos sektoriuje būtini. Galimos savanoriškos reformos, kai pačios įstaigos inicijuoja pokyčius, pertvarko vidinius procesus. Šiandien jau esama tokių sėkmės pavyzdžių: Kuršėnų ir Kretingos gydymo įstaigos,  Kauno miesto ligoninių pertvarka ir dviejų stambių ligoninių sujungimas.

Ministras Pirmininkas akcentavo, kad Vyriausybė niekada neliks nuošalyje, nes sveikatos apsauga – viena svarbiausių sričių, kuriai turi būti užtikrintas reikiamas finansavimas, investicijos,  palaikomi svarbūs ir pažangūs projektai.

Iki šiol chirurgai dirbo senose, skirtinguose aukštuose įrengtose patalpose. Šiuolaikinės operacinės padės teikti kokybiškas paslaugas tiek Ukmergės, tiek aplinkinių  – Širvintų, Anykščių, Molėtų – rajonų gyventojams.