BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pradedama žiniasklaidos atstovų akreditacija Vyriausybės kanceliarijoje 2021 metams

Data

2020 12 01

Įvertinimas
0
spauda.jpg

Vyriausybės kanceliarija pradeda nuolatinių žiniasklaidos akreditacijų LRVK atnaujinimą 2021 metams.

Primename, kad išduota nuolatinė Vyriausybės kanceliarijos akreditacija galioja iki 2020 metų gruodžio 31 dienos. Informacijos rengėjai, pageidaujantys turėti akreditaciją 2021 metams, turi apsilankyti Vyriausybės kanceliarijos interneto tinklalapyje ir užpildyti prašymą adresu https://epilietis.lrv.lt/formos/akreditacija. Tinklalapyje pateiktą anketą būtina užpildyti iki š.m. gruodžio 16 d., trečiadienio. Vėliau pateikti prašymai nuolatinei akreditacijai gauti nebus nagrinėjami.

Taip pat tie žiniasklaidos atstovai, kurie iki šiol neturėjo nuolatinės akreditacijos LRVK, ją gali gauti užpildę anksčiau minėtą anketą.

Akreditacija suteikiama viešosios informacijos rengėjo ir (ar) skleidėjo atstovams, reguliariai rengiantiems ar skleidžiantiems informaciją apie Vyriausybės institucijos veiklą. Apie priimtą sprendimą pratęsti turimą ar išduoti akreditaciją būsite informuoti anketoje nurodytu elektroniniu paštu ne vėliau kaip iki š.m. gruodžio 23 d.

Su Viešosios informacijos rengėjų ir (ar) skleidėjų atstovų akreditavimo prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės taisyklėmis galite susipažinti čia.

Norėdami gauti vienos dienos leidimą įeiti į Vyriausybės rūmus, kreipkitės į Vyriausybės kanceliarijos Ryšių su visuomene skyrių el. p. [email protected] .