BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pirmuoju Vyriausybės kanclerio pavaduotoju paskirtas Rolandas Kriščiūnas

Data

2021 08 17

Įvertinimas
0
LRVK_20210121_001.jpg

Rolandas Kriščiūnas nuo 2021 metų rugpjūčio 16 d. pradėjo eiti pirmojo Vyriausybės kanclerio pavaduotojo pareigas. Pirmasis Vyriausybės kanclerio pavaduotojas bus atsakingas už tarptautinius, Europos Sąjungos ir strateginio planavimo klausimus.

Nuo šių metų sausio R. Kriščiūnas dirbo premjerės Ingridos Šimonytės patarėju užsienio politikos ir Europos Sąjungos klausimais, paskutiniais metais jis buvo Lietuvos Respublikos ambasadoriumi JAV ir Meksikai.    

Tai didelę diplomatinio darbo patirtį turintis valstybės tarnautojas. Savo karjerą jis pradėjo Užsienio reikalų ministerijoje, dirbo pirmuoju sekretoriumi ambasadoje JAV, vadovavo Finansų ministerijos Europos Sąjungos paramos departamentui, ėjo šios ministerijos sekretoriaus ir viceministro pareigas. R. Kriščiūnas taip pat yra dirbęs užsienio reikalų viceministru.