BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pirmajame Dvynių projekto Moldovoje priežiūros komiteto posėdyje apžvelgti rezultatai

Data

2015 08 17

Įvertinimas
0
gera.jpg

Rugpjūčio 3 d. Kišiniove įvyko pirmasis nuo šių metų kovo mėnesio aktyviai pradėto įgyvendinti Dvynių projekto „Parama Moldovos Respublikos valstybės tarnybos modernizavimui pagal Europos Sąjungos gerąją praktiką“ priežiūros komiteto posėdis, kuriame buvo pristatyti ir analizuojami projekto rezultatai, pasiekti per pirmąjį projekto įgyvendinimo laikotarpio ketvirtį.
Posėdyje projekto vadovai Lietuvos Respublikos Vyriausybes kancleris Alminas Mačiulis ir Moldovos Respublikos Vyriausybės kanclerio pavaduotojas Romanas Cazanas aptarė projekto svarbą ir jo įtaką Moldovos Centrinei viešojo administravimo reformai.
Posėdyje taip pat dalyvavo Viešojo valdymo ir socialinės aplinkos departamento direktorė Jurgita Domeikienė, Europos socialinio fondo agentūros tarptautinio bendradarbiavimo specialistė Jurgita Bulvičienė, Europos Sąjungos delegacijos atstovas Jordi Rodriguesas Ruizas, valstybės narės nuolatinė Dvynių patarėja Moldovoje Laima Tuleikienė, naudos gavėjos šalies nuolatinė Dvynių patarėja Tamara Gheorghita, taip pat Moldovos Respublikos valtybės tarnautojai, kurie tiesiogiai prisideda prie sėkmingo projekto administravimo ir įgyvendinimo.
Moldovos Respublikos Vyriausybės kanclerio pavaduotojas Romanas Cazanas padėkojo projekto partneriams ir veiklas vykdantiems Lietuvos kvalifikuotiems ir patyrusiems trumpalaikiams ekspertams, kurie labai atvirai ir noriai padeda modernizuojant Moldovos valstybės tarnybos procesus.
Lietuvos Respublikos Vyriausybes kancleris Alminas Mačiulis pristatė svarbiausius atliktus darbus: įgyvendinta 12 misijų, kuriose veiklas vykdė 10 Lietuvos ekspertų, suorganizuoti 6 renginiai, kuriuose dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių iš Moldovos, taip pat surengti 29 darbiniai susitikimai.
Per pirmąjį projekto ketvirtį buvo įgyvendinamos veiklos, susijusius su Moldovos įstatymų ir kitų teisės aktų analize, pasiūlymų dėl įsatyminės bazės pataisų siekiant modernizuoti Moldovos Respublikos valstybės tarnybą parengimu.
Antrąjį projekto priežiūros komiteto posėdį nutarta organizuoti 2015 m. spalio 19 d.