BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Piliečių ministerija kviečia ministrus neformaliems pokalbiams

Data

2018 08 20

Įvertinimas
0
laisves piknikas.png

Vyriausybės Kanceliarijos informacijos sklaidos kanalas „Piliečių ministerija“ rugpjūčio 25 dieną, dalyvaus Kauno Nemuno saloje vyksiančiame „Laisvės piknike“.

„Laisvės piknikas“ tai – idėjų ir diskusijų festivalis, kuris jau trečius metus kviečia susiburti visus Lietuvos piliečius diskutuoti, keistis idėjomis mūsų valstybės progresui reikšmingomis temomis.

Šiame festivalyje „Piliečių ministerija“ dalyvauja jau antrus metus iš eilės. Šįmet „Piliečių ministerijos“ erdvėje pikniko svečiai turės galimybę stebėti neformalius ministrų interviu, užduoti jiems rūpimus klausimus, susipažinti su viešosiomis konsultacijomis ir kitomis sprendimų priėmimo savo valstybėje priemonėmis. Taip pat erdvės lankytojai bus skatinami pasitikrinti savo žinias ir laimėti šaunius prizus dalyvaujant bendroje „Piliečių ministerijos“ ir programos „Kurk Lietuvai“ viktorinoje.

Kviečiame visus sekti „Piliečių ministerija Laisvės piknike!“ renginio naujienas ir apsilankyti „Laisvės piknike“.

 

INTERVIU PROGRAMA

 

Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys

10:45-11:20

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis

11:30-12:15

Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas

12:30-13:15

Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius

14:30-15:15

 

Piliečių reporteris praeitų metų „Laisvės piknike“: https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=w4HnEK4WAmE