BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Padedame modernizuoti valstybės tarnybą Moldovoje

Data

2015 09 07

Įvertinimas
0
_MG_7918.jpg

Pirmadienį, rugsėjo 7 d., įvyko pirmasis nuo šių metų kovo mėnesio aktyviai pradėto įgyvendinti Dvynių projekto „Parama Moldovos Respublikos valstybės tarnybos modernizavimui pagal Europos Sąjungos gerąją praktiką“ studijų vizito susitikimas, kuriame buvo pristatyta ir diskutuojama Lietuvos geroji patirtis valstybės tarnybos srityje vykdant kontrolės ir stebėjimo funkcijas.
Susitikime dalyvavę Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus ir Moldovos Respublikos Vyriausybės kanclerio pavaduotojas Romanas Cazanas pasidžiaugė sėkmingu bendradarbiavimu ir jo teigiama įtaka Moldovos centrinei viešojo administravimo reformai. Buvo pristatyti pranešimai apie Vyriausybės, Ministro Pirmininko vaidmenį ir funkcijas, taip pat Vyriausybės kanceliariją, valstybės tarnybos stebėsenos instrumentus, strateginio planavimo sistemą.
Posėdyje taip pat dalyvavo Viešojo valdymo ir socialinės aplinkos departamento direktorė Jurgita Domeikienė, kiti Vyriausybės kanceliarijos tarnautojai, valstybės narės nuolatinė Dvynių patarėja Moldovoje Laima Tuleikienė, Moldovos Respublikos valstybės tarnautojai.
Studijų vizito metu Moldovos Respublikos valstybės tarnautojai susipažins ir su kitomis valstybės institucijomis: Valstybės tarnybos departamentu, Vidaus reikalų ministerija, Valstybės kontrole.