BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Naujausi šeštadienio ryto duomenys dėl koronaviruso (COVID-19)

Data

2020 02 29

Įvertinimas
1
Virusas.jpg

Iki šiol Lietuvoje patvirtintas vienintelis koronaviruso (COVID-19) atvejis. Šeštadienį 8 val. ryte laboratorija pradėjo tirti 20 naujų ėminių. Šiauliuose karantinuoti susirgusios moters artimieji jiems nenustačius viruso paleisti į namus.

Ligoninės atstovai ir Visuomenės informavimo grupė girdi iš ligoninės paleistų žmonių nusiskundimus, kad jie jau sulaukė nepageidaujamo žurnalistų dėmesio. Esame patikinę ir pacientę, ir jos artimuosius, kad dėsime visas pastangas, jog jos šeimos privatumas būtų saugomas. Norime paprašyti žiniasklaidos priemonių susilaikyti nuo asmenų tapatybių atskleidimo, stigmatizavimo, brovimosi į jų privačią erdvę, kai jie to nepageidauja. Jei šeimai tokios pagalbos reikės, mes padėsime imtis teisinių priemonių jų privatumui apginti.

Pirmosios Lietuvoje koronavirusu užsikrėtusio moteris sveikatos būklės gera, gydymo procesas vyksta sklandžiai, jai atliekami papildomi tyrimai ir kai virusas bus išgydytas, ji bus paleista namo. Lygiai taip pat, kaip ir išgijus nuo gripo ar kitų infekcinių.

Visa naujausia informacija bus pateikta šiandien 13 val. Sveikatos apsaugos ministerijoje rengiamoje spaudos konferencijoje. Bus pristatyti priimti sprendimai ir prevencinės priemonės dėl koronaviruso situacijos, atsakyta į rūpimus klausimus. Dalyvaus Sveikatos apsaugos ministras, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas Aurelijus Veryga.

Svarbiausią informaciją dėl koronaviruso rasite šioje skiltyje.