BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Mokesčių reforma – metų sprendimas verslo aplinkai gerinti

Data

2019 04 16

Įvertinimas
0
apdo.png

Vyriausybės įgyvendinamai vienai iš šešių struktūrinių reformų – Mokesčių reformai – ypatingas dėmesys ir apdovanojimas. Ši reforma pripažinta geriausiu praėjusių metų sprendimu verslo aplinkai gerinti „Investors' Forum“ metinių apdovanojimų ceremonijoje.

Investuotojus vienijanti asociacija „Investors' Forum“ tokį įvertinimą vykdomai reformai skyrė tradicinėje, aštuntojoje forumo metinių apdovanojimų ceremonijoje.

Anot asociacijos, investuotojai įvertino Finansų ministerijos iniciatyvas tobulinti biudžeto valdyseną ir mokesčių sistemą.

Ministro Pirmininko patarėjas ekonomikos ir strateginių pokyčių valdymo klausimais Lukas Savickas sako, kad šios reformos siekis buvo didinti darbo rinkos patrauklumą, reformuoti mokesčių sistemą, ją darant teisingesnę ir patrauklesnę investuotojams, mažinti darbo jėgos mokesčius, ypač gaunantiems vidutines pajamas asmenims.

„Nuo šių metų sausio įsigaliojo mokesčių reformos įstatymai. Mokesčių sistema tapo aiškesnė, sujungus darbuotojo ir darbdavio socialinio draudimo įmokas. Todėl džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šis Vyriausybės ir Finansų ministerijos darbas buvo pastebėtas ir įvertintas“, - sako L. Savickas.

Plačiau apie apdovanojimą: https://bit.ly/2XepOdF