BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvai svarbiausia vieninga ir stipri ES

Data

2018 11 22

Įvertinimas
0
Matulionis.jpg

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Deividas Matulionis susitiko su Austrijos ambasadore Lietuvai  Yvonne Toncic-Sorinj ir aptarė dvišalių santykių raidą, bendradarbiavimo įvairiose srityse perspektyvas.
Susitikimo metu akcentuota, kad abi valstybes sieja konstruktyvus bendradarbiavimo santykiai tiek   politinėje, tiek ekonominėje plotmėje. Pažymėta, kad Lietuva vertina Austrijos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai ir remia visas pastangas, kuriomis siekiama vieningos ir stiprios bendrijos.
Taip pat apsikeista nuomonėmis apie Jungtinės Karalystės pasitraukimą iš Europos Sąjungos, galimus tolesnius ES bendradarbiavimo veiksmus. Pokalbio metu išakyta tvirta parama Ukrainai. Pasak D. Matulionio, Rytų partnerystė svarbus Lietuvos užsienio politikos prioritetas, tad ES derėtų skirti daugiau dėmesio šios partnerystės šalių europiniams siekiams.