BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvą ir Sakartvelą sieja draugiški ryšiai

Data

2018 09 18

Įvertinimas
0
IMG_1725 (002).jpg

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Deividas Matulionis susitiko su Sakartvelo parlamento atstovais ir aptarė dvišalių santykių raidos perspektyvas, pasidalijo patirtimi apie institucinį bendradarbiavimą tarp vykdomosios valdžios ir įstatymų leidėjų. 
Susitikimo metu akcentuota, kad Lietuvą ir Sakartvelą sieja draugiški ryšiai. Puikių dvišalių santykių tarp valstybių ir žmonių iliustracija – sprendimas Gruziją vadinti Sakartvelu, o Litvą- Lietuva. 
 Pažymėta, jog Lietuva perduoda demokratinių reformų ir euroatlantinės  bei ES integracijos  patirtį Sakartvelo parlamento nariams, administracijų tarnautojams ir aktyviai dalyvauja ES Rytų partnerystės programoje. Susitikimo dalyviai konstatavo, kad nuolat stiprėja Lietuvos ir Sakartvelo  bendradarbiavimas kultūros bei turizmo srityje.