BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame į valstybės institucijų veiklos valdymo tobulinimo konferenciją

Data

2011 11 15

Įvertinimas
0

2011 m. lapkričio 17–18 d. Ministro Pirmininko tarnyba kartu su Viešąja įstaiga „Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai“ ir Viešąja įstaiga „Viešosios politikos ir vadybos institutas“ organizuoja konferenciją, skirtą valstybės institucijų veiklos valdymo tobulinimui. Konferencijoje bus pristatyti Ministro Pirmininko tarnybos ir Finansų ministerijos įgyvendinamo Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamo projekto „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas (VORT)“ tarpiniai rezultatai.

Pirmą konferencijos dieną Lietuvos ir užsienio viešojo valdymo ekspertai pasidalys tarptautine patirtimi, kaip didinti valdžios institucijų veiklos efektyvumą, pristatys įgyvendinant VORT projektą sukurtų funkcijų peržiūros ir programų vertinimo metodinių priemonių taikymo Lietuvos institucijose patirtį, taip pat drauge su konferencijos dalyviais aptars šių metodų taikymo ateities iššūkius ir perspektyvas.

Antra konferencijos diena skirta Lietuvos sprendimų poveikio vertinimo sistemos tobulinimo klausimams: ekspertai pristatys sprendimų poveikio vertinimo tarptautinę patirtį, aptars galimas Lietuvos institucijų sprendimų poveikio vertinimo sistemos tobulinimo kryptis ir parengtų metodinių priemonių taikymo patirtį.

„Lietuvos žmonės iš valstybės institucijų tikisi konkrečių veiklos rezultatų ir mūsų pareiga pateisinti šiuos lūkesčius, – sako Ministro Pirmininko tarnybos Strateginio valdymo departamento direktorė Jurgita Šiugždinienė. – Viena iš didžiausių valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimo problemų – viešajame sektoriuje tuos rezultatus daug sudėtingiau išmatuoti nei versle, kur rezultatai dažniausiai reiškia pelną. Tačiau tai nėra neįmanoma. Konferencijoje pristatysime jau trečius metus įgyvendinamo VORT projekto rezultatus. Manau, kad konferencijos dalyviai tikrai gaus jei ne gatavų receptų, tai bent įkvėpimo ir idėjų, kaip matuoti, vertinti ir tobulinti savo veiklą.“

Konferencija vyks viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius. Iškilus klausimams prašome kreiptis į VORT projekto administratorę Ievą Penelytę (tel. 219 1815, mob. tel. 8 611 69176, faks. 266 3939).