BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame atnaujinti nuolatinę Vyriausybės kanceliarijos akreditaciją 2020 metams

Data

2019 11 27

Įvertinimas
0
press-2333329_960_720.jpg

Vyriausybės kanceliarija pradeda nuolatinių žiniasklaidos akreditacijų atnaujinimą kitiems metams.

Primename, kad išduota nuolatinė Vyriausybės kanceliarijos akreditacija galioja iki 2019 m. gruodžio 31 d. Informacijos rengėjai, pageidaujantys turėti akreditaciją 2020 metams, turi apsilankyti Vyriausybės kanceliarijos interneto tinklalapyje ir užpildyti prašymą. Tinklalapyje pateiktą anketą būtina užpildyti iki gruodžio 11 d., trečiadienio. Vėliau pateikti prašymai nuolatinei akreditacijai gauti nebus nagrinėjami.

Tie žiniasklaidos atstovai, kurie iki šiol neturėjo nuolatinės Vyriausybės kanceliarijos akreditacijos, ją gali gauti užpildę anksčiau minėtą anketą.

Nuolatinė akreditacija suteikiama viešosios informacijos rengėjų atstovams, nuolat informuojantiems visuomenę apie Vyriausybės kanceliarijos veiklą. Apie priimtą sprendimą pratęsti turimą ar išduoti akreditaciją Jums bus pranešta anketoje nurodytu elektroniniu paštu ne vėliau kaip iki š. m. gruodžio 23 d.

Su Viešosios informacijos rengėjų ir (ar) skleidėjų atstovų akreditavimo prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės taisyklėmis galite susipažinti čia.

Norėdami gauti vienos dienos leidimą įeiti į Vyriausybės rūmus, kreipkitės į Vyriausybės kanceliarijos Ryšių su visuomene skyrių el. p. [email protected] .