BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Konkursas Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento vadovo pareigoms užimti

Data

2023 09 27

Įvertinimas
0
2877_4b4e2b8d20e028489b1368e9c5225f1d.jpg

Šiandien paskelbtas konkursas Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD) direktoriaus pareigoms užimti. Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki šių metų spalio 11  d.

Tikimasi, kad naujasis NTAKD vadovas padės iš esmės atnaujinti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos koordinavimo modelį ir užtikrinti jo praktinį įgyvendinimą, užtikrins kokybišką ir visapusišką Nacionalinės darbotvarkės įgyvendinimą, ypač daug dėmesio skirs tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimui, naujai kylančių grėsmių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo srityje valdymui bei kitoms į šios įstaigos direktoriaus pareigas įeinančioms sritims, apie kurias platesnė informacija teikiama konkurso brošiūroje.

Konkurse norintys dalyvauti kandidatai turi gebėti mąstyti vizionieriškai (būti atkaklūs, plačių pažiūrų), nustatyti svarbiausius veiklos prioritetus ir reikiamus pokyčius bei priimti sprendimus, būti orientuoti į visuomenės sveikatos interesą ir žmogaus teises, išmanyti narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės ir vartojimo prevencijos tendencijas, iššūkius, taip pat nustatyti modernias priemones, kuriomis būtų užtikrinama alkoholio, tabako, narkotikų ir kitų priklausomybes sukeliančių medžiagų prevencija bei veiksmingi kontrolės mechanizmai. Plačiau apie reikalavimus pretendentams ir kitas sąlygas – darbo skelbime.

Daugiau apie NTAKD veiklą – https://ntakd.lrv.lt/.