BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Konkursą į Vyriausybės atstovo Alytaus apskrityje pareigas laimėjo O. Balevičiūtė

Data

2015 10 09

Įvertinimas
0
_MG_7919 naujiena.jpg

Vyriausybės kanceliarijoje penktadienį vykusio konkurso į Vyriausybės atstovo Alytaus apskrityje pareigas laimėtoja tapo Ona Balevičiūtė, VĮ Registrų centro Alytaus filialo direktoriaus pavaduotoja.

O. Balevičiūtė Vyriausybės atstove Alytaus apskrityje jau  yra dirbusi 19961997 metais, ji taip pat yra buvusi Alytaus apskrities viršininko pavaduotoja, Alytaus miesto savivaldybės kontroliere, Seimo narių padėjėja.

Konkurse į Vyriausybės atstovo Alytaus apskrityje pareigas dalyvavo 11 pretendentų. Atlikus administracines procedūras, O. Balevičiūtės kandidatūra bus teikiama tvirtinti Vyriausybei.

Vyriausybės skiriamas atstovas apskrityje vykdo savivaldybių administracinę priežiūrą. Tiesioginės šio valstybės tarnautojo funkcijos – prižiūrėti, kad savivaldybės laikytųsi Lietuvos Respublikos Konstitucijos, įstatymų, vykdytų Vyriausybės sprendimus. Jis taip pat prižiūri, kad savivaldybių priimami teisės aktai neprieštarautų nacionalinių teisės aktų nuostatoms.