BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


JAV investuotojai pakviesti ir toliau aktyviai vystyti verslą Lietuvoje

Data

2018 03 01

Įvertinimas
0
IMG_3851 (002).JPG

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Deividas Matulionis susitiko su Lietuvos verslo tarybos (American Lithuanian Busines Council - ALBC) atstovais ir aptarė ekonominio bendradarbiavimo perspektyvas.

D. Matulionis padėkojo ALBC už dvišalio bendradarbiavimo puoselėjimą ir pabrėžė, kad strateginė partnerystė su JAV  - Lietuvos užsienio ir prekybos politikos prioritetas. Jis pakvietė JAV kompanijas ir toliau aktyviai investuoti Lietuvoje.

„Esame pasiruošę visapusiškai padėti Amerikos investuotojams steigti įmones ir plėtoti savo verslą Lietuvoje. Vyriausybė skiria ir ateityje skirs didelį dėmesį verslo aplinkos gerinimui, vykdys būtinas reformas“,- pabrėžė Deividas Matulionis.

JAV ir Lietuvos verslo taryba įsisteigta Vašingtone, Kolumbijos apygardoje. Tai pelno nesiekianti organizacija, kuri skatina komercinius ryšius tarp JAV ir Lietuvos. Pagrindinė ALBC misija - stiprinti abiejų šalių prekybą ir investicijas, plėtoti dvišalius santykius.