BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Įstaigų atstovams pristatytas funkcijų konsolidavimo procesas

Data

2017 10 13

Įvertinimas
4
868_9bb2592b778047f60ddc955eeff72ae0.jpg

Vyriausybės rūmuose įvyko susitikimai, kuriuose dalyvavo 150 valstybės įstaigų vadovai, finansų ir personalo valdymo darbuotojai.  Būtent šių įstaigų buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo funkcijas numatyta konsoliduoti  pirmajame etape.

Susitikimų metu aptarta valstybės įstaigų buhalterinės apskaitos ir personalo funkcijų konsolidavimo proceso eiga, atsakomybių paskirstymas tarp įstaigų ir Vyriausybės įgaliotos institucijos, kuri centralizuotai atliks konsoliduotas funkcijas. Taip pat pateikta Lietuvos įmonių patirtis konsoliduojant bendrąsias funkcijas.

Susirinkusiuosius domino funkcijų konsolidavimo aplinkybės, pasirengimas konsolidavimui, būsimas darbo organizavimas, konsolidavus funkcijas. Vyriausybės kanceliarijos darbuotojai atsakė į valstybės įstaigų darbuotojams rūpimus praktinius konsolidavimo proceso klausimus.

Buvo pristatyta įstaigų pateiktų duomenų apie buhalterinę apskaitą ir personalo administravimą analizė. Atsižvelgiant į šios analizės rezultatus, įvardinti pagrindiniai principai, kurie bus taikomi nustatant reikiamą pareigybių skaičių Valstybės įgaliotoje įstaigoje konsoliduotoms funkcijoms atlikti.

„Siekiant sklandaus, skaidraus ir efektyvaus funkcijų konsolidavimo proceso, glaudus bendradarbiavimas su valstybės įstaigų atstovais bus tęsiamas ir ateityje“, - susitikimų metu pabrėžė Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė.