BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Išleistas leidinys „Užsienio šalių ir Lietuvos institucijų veiklos rezultatų stebėsenos sistemų įgyvendinimo gerosios praktikos apžvalga“

Data

2009 12 29

Įvertinimas
0

2009 m. gruodžio mėn. išleistas leidinys „Užsienio šalių ir Lietuvos institucijų veiklos rezultatų stebėsenos sistemų įgyvendinimo gerosios praktikos apžvalga“. Tai vienas iš gerosios praktikos apžvalgos leidinių, kurie bus išleisti įgyvendinant projektą „Valdymo, orientuoto į rezultatus, tobulinimas“ (VORT).
Vykdant VORT projektą ir rengiant Vyriausybės veiklos rezultatų stebėsenos sistemos koncepciją buvo svarbu nustatyti gerąją praktika šioje srityje ir ja pasinaudoti. Todėl buvo analizuojama ir vertinama užsienio šalių, kurios yra įdiegusios pažangius veiklos valdymo modelius ir institucijų veiklos rezultatų stebėsenos sistemas, praktika. Kartu buvo analizuota ir Lietuvos institucijų geroji praktika veiklos rezultatų stebėsenos srityje. Lietuvos ir pasirinktų užsienio šalių institucijų veiklos rezultatų stebėsenos sistemų ir procesų analizė bei nustatytos gerosios institucijų veiklos rezultatų stebėsenos sistemos įgyvendinimo praktikos ataskaita ir yra šio leidinio pagrindas.
Leidinys skiriamas Vyriausybei atskaitingų institucijų tarnautojams – strateginio planavimo ir veiklos valdymo specialistams. Taip pat leidinys gali būti įdomus ir naudingas visiems besidomintiems užsienio šalyse ir Lietuvoje veikiančiomis strateginio planavimo, veiklos rezultatų stebėsenos sistemomis ir kitais veiklos valdymo tobulinimo klausimais. Tikimasi, kad leidinyje pateiktais konkrečiais užsienio šalių veiklos rezultatų stebėsenos sistemų įgyvendinimo praktikos pavyzdžiais bus pasinaudota tobulinant į rezultatus orientuotą valdymą Lietuvoje.

Leidinio el. versija skelbiama skiltyje /Dokumentai/.