BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Darbą pradeda naujasis Vyriausybės kancleris

Data

2018 01 17

Įvertinimas
3
LRVK_20180117_0004.jpg

Šiandien (trečiadienį, sausio 17 dieną) Vyriausybės kanclerio pareigas eiti pradeda Algirdas Stončaitis.

 „Pagrindinis mano siekis bus užtikrinti, kad darbas kanceliarijoje, įgyvendinant Vyriausybės programą, vyktų sklandžiai ir kokybiškai. Vertinu jau pasiektus rezultatus siekiant optimizuoti procesus ir mažinti perteklinę biurokratiją. Žadu toliau dirbti ta linkme. Taip pat stengsiuosi sutelkti institucijas ir gerinti jų bendradarbiavimą, kad sprendimai būtų priimami greičiau bei veiksmingiau. Viešojo sektoriaus konsolidavimas – dar vienas labai svarbus kanceliarijos laukiantis iššūkis. Tikiuosi, kad čia bus tiek jau pradėtų darbų tęstinumo, tiek naujų krypčių ir sumanymų“, – sako darbą šiandien pradedantis Vyriausybės kancleris.

55 metų A. Stončaitis yra teisininkas, turintis ilgametę darbo vidaus reikalų sistemoje patirtį. Prieš užimdamas Vyriausybės kanclerio pareigas, A. Stončaitis vadovavo Vidaus reikalų ministerijos (VRM) kanceliarijai.

A. Stončaitis kancleriu paskirtas gruodžio 22-ąją, prieš tai iš pareigų pasitraukus Mildai Dargužaitei.