BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Azerbaidžano valstybės institucijų delegacija domėjosi Lietuvos gerąja praktika

Data

2019 12 11

Įvertinimas
2
aZERBAIDZANAS .jpg

Vyriausybės kanceliarijoje kartu su Mokestinių ginčų komisijos prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovais lankėsi Azerbaidžano valstybės institucijų delegacija.

 Azerbaidžano delegacijos vizito tikslas – susipažinti su Lietuvos vykdomosios valdžios ir teisminių institucijų gerąja patirtimi, valdymo pavyzdžiais ir mokestinių klausimų sprendimais.

Svečiai iš Azerbaidžano domėjosi Lietuvos viešojo valdymo politika, biudžeto sudarymo ypatumais, vykdomomis mokesčių reformomis, taip pat viešojo sektoriaus organizacijų vadybos naujovėmis, žmogiškųjų išteklių valdymo sistema, realiais naujovių įgyvendinimo įvairiose valstybės institucijose pavyzdžiais.

Azerbaidžano delegacija taip pat buvo supažindinta su Vyriausybės kanceliarijos diegiamais inovatyviais organizacijų vadybos metodais.